66. OKR dla uczniów szkół ponadpodstawowych i osób dorosłych ma już termin

Zaplanowaliśmy eliminacje miejskie na 29 i 30 marca w sali kameralnej MOK, ul. Park Hutniczy 11 (za teatrem)
Termin zgłoszeń upływa 22 marca br.
Przesyłamy garść najważniejszych informacji. Pełny regulamin już wkrótce. Niestety jeszcze nie ukazały się jeszcze także karty zgłoszenia
(tym zajmuje się organizator eliminacji ogólnopolskich), więc czekamy z niecierpliwością.
Jedno jest pewne-eliminacje odbędą się w formie stacjonarnej, bo taka jest rekomendacja głównego organizatora TKT w Warszawie. Oczywiście z uwzględnieniem wszystkich wymogów sanitarnych.
Możliwe są przesunięcia terminowe, jeśli sytuacja epidemiczna ulegnie pogorszeniu.
Prosimy o cierpliwość i zachęcamy do przygotowań!

W razie pytań, wątpliwości- dzwońcie i piszcie 🙂

afisz 66.OKR eliminacje miejskie

2021-02-22T22:14:41+01:00

About My Work

Phasellus non ante ac dui sagittis volutpat. Curabitur a quam nisl. Nam est elit, congue et quam id, laoreet consequat erat. Aenean porta placerat efficitur. Vestibulum et dictum massa, ac finibus turpis.

Recent Works