Ostatnie szlify w „Galeria Piwnica”

Ostatnie „szlify w „Galeria Piwnica” w Młodzieżowym Domu Kultury Nr 2 . Dzisiaj o godz.17.00 rozdamy dyplomy i upominki dla nagrodzonych i wyróżnionych . 🍁
Gratulujemy serdecznie .🌻
Dziękujemy pomysłodawcom konkursu Historia w Zabrzu Zapisana : Pani Justynie Langer -Milewskiej i Panu Tadeuszowi Nowotarskiemu.
🍁Dziękujemy Wojewódzkiej Bibliotece Pedagogicznej Filia w Zabrzu za udział w pracach Komisji konkursowej .
🍁Dziękujemy Zabrzańskiemu Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji za ufundowanie upominków . Upominki plastyczne ufundowała Pani dyrektor MDK2.
🍁Mamy nadzieję, że konkurs na stałe wpisze się w działania MDK2.

2023-11-28T23:06:40+01:00

About My Work

Phasellus non ante ac dui sagittis volutpat. Curabitur a quam nisl. Nam est elit, congue et quam id, laoreet consequat erat. Aenean porta placerat efficitur. Vestibulum et dictum massa, ac finibus turpis.

Recent Works